نحوه ارسال

تحویل گل و هديه در سراسر ایران

تحویل سفارش شما بستگی به نوع کالا و شهر مقصد دارد. تحویل گل و هديه در سراسر ایران توسط ماشین های لیلیوم فلاور و یا آژانس در آدرس مورد نظر شما انجام می شود. بدین صورت که سفارش گل و هديه شما در شهر مقصد آماده و ارسال می شود. این گونه ارسال ها اغلب در همه روزهای هفته انجام می شوند.

تحویل هدایا در تهران و کرج

ارسال انواع هدایای موجود در سایت در تهران و کرج همانند تحویل گل و هديه توسط ماشین های  لیلیوم فلاور و یا آژانس انجام می شود و هدیه در آدرس مورد نظر شما تحویل می گردد.

تحویل هدایا در سایر شهرهای ایران

تحویل هدایا ( به غیر از گل ) در شهرهای غیر از تهران و کرج اغلب توسط پست ایران صورت می گیرد. سفارش شما از تهران توسط تیم  لیلیوم فلاور به آدرس مورد نظر شما با پست ویژه ارسال می شود. ما از سریعترین و سفارشی ترین روش پستی استفاده می کنیم. تحویل پست حدودا بین 1 تا 3 روز کاری زمان لازم دارد. مامور پست مرسوله را به درب منزل عزیزانتان تحویل می دهد و اگر منزل نباشند تا ۳ بار و در زمان های مختلف مراجعه خواهد کرد.

برای سفارشاتی که با پست ارسال می شوند در نظر داشته باشید سرویس پستی لیلیوم فلاور محدوده خارج شهر را پوشش نمی دهد. مرسوله تا نزدیکترین مرکز پستی ارسال خواهد شد و با گیرنده شما جهت تحویل سفارش تماس گرفته می شود.

تحویل گل و هدیه پستی در یک سفارش در شهرستانها

اگر سفارش شما شامل گل و یک هدیه پستی برای شهرهای غیر از تهران و کرج باشد تحویل به دو روش صورت می گیرد. شما می توانید روش مورد نظر خود را در هنگام سفارش دادن در قسمت توضیحات بنویسید.

1- گل و یا هدیه شما در همان شهر تهیه و ارسال می شود اما هدیه شما بصورت جداگانه برای گیرنده از تهران پست می شود. در این روش گل و یا هدیه با هم و هدیه بصورت جداگانه تحویل داده می شود.

2- هدیه شما برای گل فروش شهر مقصد پست می شود تا همراه گل و هدیه شما همزمان تحویل شود. این روش مستلزم این هست که تاریخ تحویل به گونه ای انتخاب شده باشد که زمان لازم برای این کار موجود باشد.

چگونگی تحویل

ما همواره تمام تلاش خود را جهت تحویل به موقع و مناسب سفارش شما می کنیم. چگونگی تحویل به این صورت هست که در تاریخ مقرر با گیرنده تماس گرفته می شود و هماهنگی لازم برای زمان تحویل صورت می گیرد. در ضمن سعی می شود در حین تماس تلفنی حالت سورپرایز بودن مرسوله حفظ شود. گاهی ممکن است ارسال بدون تماس تلفنی صورت گیرد و یا گیرنده به تماس ما پاسخ ندهد. در این موارد سفارش شما به آدرس ارسال می شود و در صورتی که گیرنده منزل نباشد سعی می شود به نگهبان و یا یک همسایه مطمئن تحویل شود. اگر شماره تلفن اشتباه باشد و یا پاسخ ندهد و آدرس نیز اشتباه باشد برای دریافت آدرس جدید با شما تماس گرفته می شود. در این موارد هزینه ارسال مجدد باید پرداخت شود و مسولیت افت کیفیت گل بخاطر گذشت زمان با شما می باشد.

زمان تحویل

سفارشات شما در شروع زمان کاری لیلیوم فلاور آماده سازی می شود و در اولین زمان ممکن با توجه به آدرس گیرنده ارسال می شود. زمان تحویل بستگی به نوع سفارش شما و حضور گیرنده در محل دارد. بعضی سفارشات شامل گلهاي خاص و هدایا می باشد و آماده سازی آن کمی طولانی است.

سفارش شما در تاریخ مورد نظر شما بین ساعات ۱۰ صبح تا ۱۹ شب تحویل داده می شود. شما می توانید تاریخ تحویل را در صفحه تسویه حساب انتخاب کنید. امکان گارانتی کردن زمان تحویل وجود ندارد حتی اگر در توضیحات سفارش، ساعت نوشته شده باشد. بسته به نوع آدرس مورد نظر شما مانند مسکونی، اداری، بیمارستان و... تحویل صورت گیرد.

برای مراسم های رسمی مانند عروسی و ختم در ساعت درخواستی شما سفارشتان تحویل داده می شود.

اولین زمان ممکن برای تحویل

هر کالا و یا هدیه زمان مورد نیاز برای تحویل به خود را دارد که در توضیحات محصول نوشته شده است. برای گل ها امکان تحویل حتی همین امروز برای تمام شهرها نیز وجود دارد، در صورتی که شما سفارش خودتان را قبل از ساعت  ۱ ظهر به وقت تهران ثبت کرده باشید. سایر هدایا برای تحویل در تهران و کرج امکان تحویل همان روز را دارد و برای برخی هدایا با توجه به توضیحات آن کالا تا سه روز زمان نیاز دارد. برای سایر شهرها بعلت ارسال پستی بین ۱ تا ۳ روز زمان برای تحویل لازم دارد.

هزینه ارسال

هزینه ارسال برای هر سفارش بین ۹ تا ۱۹ دلار آمریکا خواهد بود. شما می توانید هزینه دقیق تحویل را در مرحله تسویه حساب مشاهده بفرمایید.